Matrix Ambalaj Matbaa

Matrix Ambalaj Matbaa bir Armoni Basım ve Kuba Selefon markasıdır. Sektörde 20 yıllık tecrübesiyle alanında hizmet veren Armoni basım ve Kuba Selefon
bu geçen süre içinde sektörde Türkiye'nin önde gelen güvenilir firmaları arasında yerlerini almıştır.

Tasarım, baskı ve üretimin her evresindeki hizmetlerinin yanı sıra,
ürettiği ambalaj ürünlerinin lojistiği konularında da faaliyetlerini sürdürmektedir. 


Armoni Basım ve Kuba Selefon'un öncelikli hedefi; kaliteden taviz vermeden, yaratıcı ve hızlı çözümlerle, doğru seçenekler sunabilmektir. Sürekli kendimizi geliştirmeye odaklı düşüncemiz başarımızın en önemli temel taşlarındandır.


Şirket Değerlerimiz

Güvenirlilik
Bizler için başarının anahtarı, müşterilerimizin memnuniyeti ve güven duyulan ürünlerin üretilmesidir. Güvenilirlik bizim en önemli ilkelerimizdendir.

Sorumluluk
Matrix Packaging olarak, sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Müşterilerimize çözüm ortağı olmak ve ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunmak bizler için çok önemlidir.
Firmamız belgeli orman ürünleri kullanarak, üretim yaptığı tüm ürünlerin kalitesini ve çevreye olan katkısını artırmış, sorumluluk ve duyarlılığını belgelemiştir.

Yeterlilik
Şirket içerisinde verilen yüksek kalitede eğitimler ile çalışanlarımız kendi alanlarında uzmanlaşmaktalar. Çalışanlarımızla sorumluluk ve yeterlilik bilinci ile hareket ediyoruz.

Çalışma Ortamı
Biliyoruz ki huzurlu ve sağlıklı bir iş ortamı başarıyı da beraberinde getirir. Bu nedenle ekibimizin keyifle görev yapabilecekleri, verimlerini artırıcı, huzurlu ve sağlıklı bir iş ortamı sağlıyoruz.