Grafik Tasarım ve Baskı Kalıpları

Baskı işlemindeki en önemli işlevlerden biri olan ön baskı, tasarım ve ilgili baskı işlemleri arasındaki bağlantıyı oluşturur. 

Bu aşama tüm dosyaların baskı aşamasında doğru şekilde işlenmesini sağlar. Uygun CMYK renk modeline dönüştürmeyi, dosyaların sonlandırılmasını ve baskıda çalıştırılacak her renk için kalıpların oluşturulmasını içerir. 

Matrix Packaging, tasarım ve ön baskı için en modern ekipman ve yazılımlarla donatılmıştır.


Kesim

Üretimde kullanılacak çeşitli ebat ve ağırlıkladaki karton, en son teknoloji kesim makinalarında istenilen ebatlara göre kesilmekte ve baskıya hazır hale getirilmektedir.


Baskı

Ofset ekipmanlarımız 54x72 cm ile 74x104 cm ebatlarına kadar, 1 renkten 6 renge kadar baskı yapabilmektedir. İşlerinde deneyimli ve yaptıkları işten gurur duyan çalışanlarımız, müşterilerimizin kurumsal renklerine uygunluk için her şeyi yaparak ürünlerinize değer katarlar.


Laminasyon ve Vernikleme

Hem algılanan değeri hem de ürünlerinizin kalitesini arttırmak ve mürekkep koruması sağlamak için laminasyon ve Spot UV vernikleri gibi baskı boyaları kullanarak, ürünlerinize; parlak, mat, yumuşak dokunuş, çizilmeye karşı dayanıklı laminasyon ve standart veya yükseltilmiş Spot UV vernik gibi farklı tekniklerle değer katıyoruz.


Katlama ve Yapıştırma

Yüksek teknolijiğe sahip katlama ve yapıştırma makinelerimiz; yan yapıştırma, alt kilit , 4 ve 6 köşe, çift duvar, konik katlama ve sıcak eriyik uygulamaları için kutu ve poşet tipine göre ayarlanabilmektedir.


Özel Uygulamalar

Ürünlerinize değer katmak için sıcak folyo baskı, kabartma, parıltılı vernik, kuşgözü gibi çok farklı teknikleri kullanıyoruz.